На початку навчального року багато батьків були невдоволені якістю харчування.

В школах Подільського району Києва діти можуть обирати собі харчування — на сніданок пропонується дві основні страви на вибір. Про це повідомляє районне управління освіти у Facebook.

Сніданок називається «Меню на вибір». У дописі опубліковані світлини сніданків, зокрема, з ліцею №100 «Поділ», середніх шкіл №243 та №271.

«… відновлено харчування за затвердженим меню з двома стравами на вибір. Заклади освіти звітують в рамках проєкту за ініціативою освітян STOPFAKE, який спрямований на онлайн моніторинг якості реалізації харчування у закладах освіти», — пояснили у Подільській РДА.

Серед страв, якими годують дітей — плов з м’ясом, картопля-пюре з котлетою на пару, перлова або гречана каша з котлетою, макарони.

Нагадаємо, на початку вересня у батьківських групах в соцмережах з’явилися повідомлення про низьку якість харчування у столичних школах. Відтоді районні управління освіти в Києві періодично викладають фото дитячих сніданків, щоб запобігти «фейковим повідомленням» щодо якості харчування.

Раніше в КМДА пояснили причини зміни в оплаті харчування дітей у садочках.

Фото: Фейсбук