Їх приводять до вимог Закону України «Про дошкільну освіту».

У Шевченківському районі Києва планують змінити тип та найменування дошкільних навчальних закладів компенсуючого (санаторного) типу №28, №180, №343, №388 на заклади дошкільної освіти загального типу. Про це повдіомляє прес-служба Київради.

Також планується змінити дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу №323 на заклад дошкільної освіти комбінованого типу.

«Раніше заклади дошкільної освіти №28, №180, №343, №388 здійснювали як лікувально-профілактичну, так і освітню роботу з дітьми. Наразі немає потреби в таких спеціалізованих закладах, тому вихованці дитячих садків зможуть відвідувати його у групах загального типу. Водночас, у закладі дошкільної освіти №323 на черзі перебуває незначна кількість дітей з висновками інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, що дає право зараховувати дітей до комбінованого типу закладу. Таким чином, ми прагнемо продовжувати здійснювати заходи щодо усунення черг до дитячих садків Шевченківського району, які було розпочато міською владою» — каже голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга.

Зміни типу та найменування закладів освіти Києва плануються прийняти у зв’язку з необхідністю приведення типів та найменувань комунальних закладів дошкільної освіти до вимог Закону України «Про дошкільну освіту».

Тим часом, на Харківському житломасиві планують відкрити новий дитячий садок.

Фото: Фейсбук