Згідно з законодавством, концертна програма щодня має завершуватися не пізніше 23:00.

В графіку виступів виконавців на музичному фестивалі Atlas Weekend вказані концерти, що триватимуть після 23:00. Про це повідомив у своєму Facebook гендиректор ВДНГ Євген Мушкін.

За його словами, рік тому перед підписанням договору з організаторами фестивалю з ними було досягнуто домовленості про чітке дотримання усіх норм законодавства під час організації масових заходів. В тому числі щодо дотримання санітарних норм рівня шуму у пізній час.

«Проте, в розкладі ми бачимо інше. Я тільки що зв’язався з організатором. Відповідь така: «Реально в усіх планах завершити виступи до 23:00, і так графік складено. А от в програмі не врахували це. Виправимо!» — повідомив Мушкін.

У коментарях під постом деякі користувачі нарікають: мовляв, якщо концерти триватимуть до ночі, то це заважатиме пацієнтам онколікарні, яка нібито розташована неподалік. Інші ж кажуть, що не варто нервувати через зайві 15 хвилин концертів (за розкладом, вони триватимуть до 23:15).

Тим часом, сайт КМДА нагадує, що Atlas Weekend триватиме з 5 до 11 липня в Києві в оновленому форматі.

«Фестиваль відбудеться з обмеженою кількістю відвідувачів для уникнення натовпу та дотримання чинних карантинних обмежень під час масових заходів. Також організатори прийняли найбільш вдале рішення в цих умовах та перенесли виступи закордонних артистів на 2022 рік, а цьогоріч влаштували локальне музичне свято для всіх, хто сумує за атмосферою улюбленого фесту», – розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, цього року 5 та 6 липня для відвідувачів зробили вільний вхід на Atlas Weekend Friends Edition за умови попередньої реєстрації та наявності безкоштовного квитка, який можна отримати за посиланням. У ці два дні в програмі передбачено однаковий лайнап.

Також Мондриївський зазначив, що проект реалізується спільно з Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Повний розклад усіх фестивальних виступів можна знайти тут.

В КМДА кажуть, що організатори обіцяють забезпечити дотримання чинних карантинних обмежень. А також подбати про встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, окремих контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту для їхньої подальшої утилізації, своєчасне вивезення сміття й прибирання території, дезінфекцію поверхонь, з якими контактуватимуть учасники.

Для запобігання надзвичайним ситуаціям на місці проведення фесивалю чергуватимуть ДСНС-ники та бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Як ми повідомляли, хедлайнерами цьогорічного Atlas Weekend стануть Fatboy Slim, Океан Ельзи, The Hardkiss, Валерій Меладзе, Вєрка Сердючка, Dj Snake і Тіна Кароль. Серед інших учасників — Бумбокс, 5’nizza, Kazka, Onuka та інші.

Тим часом, Мінкульт на запит СБУ виключив Кіркорова із «чорного списку».

Фото: Фейсбук