Зоозахисники дістатися до притулків можливості не мають.

У 4 притулках Київщині тварини гинуть від голоду і холоду та дуже потребують допомоги. Зоозахисники не можуть дістатись у ці місця з технічних причин, тож готові заплатити по 50 тисяч гривень за порятунок тварин, повідомляє Телеграм-каналUAnimals.

Де потрібна допомога:

  • притулок “Ріфуджіо”: необхідно доставити корм для тварин в селі Лісовичі Вишгородського району;
  • Притулок для тварин в Бородянці – там близько 500 тварин з 4 березня без їжі. Потрібен рятівник, який зможе за винагороду приїхати до притулку та випустити тварин;
  • зоопарк “12 місяців” у Демидові. Тварини виживають без електроенергії і тепла, окупанти обстріляли зоопарк і відрізали його від мереж. Потрібно привезти туди генератор і паливо;
  • Гостомельський притулок для тварин. У притулку запаси їжі на меж, близько 700 тварин на межі загибелі. Потрібно доставити корм.

За словами зоозахисників, нагороду в 50 тисяч гривень заплатять за кожну з цих локацій. Окрім цього, вони обіцяють покрити усі витрати на потреби (пальне, корм).

Ми розуміємо всі ризики, які бере на себе людина, яка готова долучитись до порятунку, і хочемо аби ви, приймаючи рішення, теж їх розуміли. Якщо ви готові долучитись до порятунку тварин – напишіть нам. Віримо, що разом, ми зможемо врятувати тварин від наслідків війни”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Фейсбук