Найбільше руйнувань у Святошинському, Подільському та Оболонському районах.

В столичній прокуратурі заявили про завершення оглядів місць у межах розслідування кримінальних проваджень за фактами ворожих ракетних обстрілів української столиці. Загалом у столиці розслідується близько 100 таких проваджень — про це стало відомо з інтерв’ю ​​керівника Київської міської прокуратури Олега Кіпера виданню “Інтерфакс-Україна”.

“У провадженнях за фактами ворожих ракетних обстрілів вже фактично завершено огляди місця подій. Найбільше руйнувань у Святошинському, Подільському та Оболонському районах (Пуща Водиця). Кожна пошкоджена будівля, школа, дитячий садок опрацьовані прокурорами спільно зі слідчими Нацполіції, ДБР, СБУ, експертами та вибухотехніками. Загалом у столиці розслідується близько 100 таких проваджень”, – повідомив він.

Кіпер зазначив, що за результатами експертних досліджень в прокуратурі очікують отримати інформацію про вид застосованої зброї, її траєкторію, обставини застосування, тощо. Ці дані, за його словами, в сукупності із проведеними слідчими діями допоможуть слідству встановити конкретних осіб, відповідальних за ці злочини.

Щодо ракетних влучань у ЖК у Шевченківському районі Києва, який окупанти обстріляли двічі. Є доручення прокурору окружної прокуратури з’ясувати, чому саме туди ворог наносить ракетні удари, перевіримо, чи не належала ця територія раніше до території заводу “Артем”. Можливо, росіяни паперовими картами 80-х років минулого століття користуються”, – розповів прокурор.

Тим часом, на Кирилівській триває відновлення тролейбусної мережі, пошкодженої російським ракетним обстрілом.

Фото: Фейсбук