Попередня причина смерті — гостра коронарна недостатність.

Народного депутата Антона Полякова знайшли мертвим в таксі у Дніпровському районі Києва. Попередньою причиною смерті є гостра коронарна недостатність, повідомили в прокуратурі Києва.

За словами водія таксі, Поляков сів в його машину біля зупинки громадського транспорту у Дніпровському районі, після чого йому стало зле та почалася нудота. Поляков проїхав у таксі декілька хвилин.

«За результатами розтину, смерть народного депутата настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця» — зазначили в прокуратурі.

При потерпілому виявлено та вилучено цінні речі, документи, мобільний телефон та грошові кошти.

Видимих тілесних ушкоджень на тілі померлого немає.

Автомобіль оглянуто та вилучено, водія допитують слідчі.

Нагадаємо, смерть настала близько 2 години ночі. За словами журналіста Юрія Бутусова, Поляков начебто був у стані алкогольного сп’яніння.

За даними PavlovskyNews, депутат міг бути у стані наркотичного сп’яніння.

На момент смерті Полякову було 33 роки.

Антон Поляков пройшов до Верховної Ради як висуванець від «Слуги народу» у 206-му окрузі у Чернігівській області, але 15 листопада 2019 року його виключили з фракції — начебто через порушення домовленості про спільне голосування з деяких питань і конфлікти з керівництвом фракції та тодішнім керівником Офісу президента Андрієм Богданом.

Після виключення вступив у групу «За майбутнє», яку асоціюють з Коломойським. Також Поляков був частим гостем ефірів телеканалів з «пулу Медведчука».

Фото: Фейсбук