В соцмережах тим часом повідомляють, що в ніч на четверте липня ще більше правоохоронців прийшли до арт-кластера на Нижньоюрківській.

Поліцейських, які в ніч на 2 липня прийшли з рейдом на територію арт-кластера на Нижньоюрківській, 31, відсторонили від роботи і проводять службове розслідування. Про це повідомили у поліції Києва.

За версією поліції, правоохоронці побачили шістьох людей на території розважального закладу на вулиці Нижньоюрківській у Подільському районі, які порушували комендантську годину. П’ятеро з них нібито були п’яні. Поліціянти відвезли їх на перевірку.

Згодом у соціальних мережах поширилась інформація, що правоохоронці викрали з вищевказаного розважального закладу речі та пошкодили майно. Невідкладно було розпочате службове розслідування, яке має встановити правомірність дій поліцейських за вказаною адресою. На час перевірки правоохоронці відсторонені від виконання службових обов‘язків” — йдеться в дописі.

В соцмережах тим часом повідомляють, що в ніч на четверте липня ще більше правоохоронців прийшли на Нижньоюрківську. Повідомляється, що правоохоронці з автоматами прийшли, спробували увійти, але двері в приміщення були зачинені. Потім вони покинули територію.

Поліція в ніч на 2 липня прийшла з рейдом на територію арт-кластера на Нижньоюрківській, 31. За словами співробітника, правоохоронці зламали технічну стіну в майстереню «Баня» і задні двері клуба Otelʼ. Там вони вкрали пару спальників і питну воду. А також намагались розбити вікно клуба Closer.

Фото: Фейсбук