Також громадян закликають дотримуватися пожежної безпеки.

Поліція Київщини закликає громадян бути обачними у Новорічні свята та дотримуватись правил пожежної безпеки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Правоохоронці радять завчасно подбати про безпеку свого житла, аби вберегти майно від «небажаних візитів крадіїв», якщо ви плануєте відзначати свята не за місцем проживання.

В поліції радять дотримувалися таких правил:
  • подбати про встановлення якісних вхідних дверей з надійними замками, обладнавши помешкання системою сигналізації;
  • поставити решітки на вікнах — для тих, хто проживає на нижніх чи останніх поверхах будинку;
  • не публікувати у соцмережах інформацію про свої наміри покинути помешкання на період відпустки чи з інших причин;
  • не залишати вдома заощадження, документи та цінні речі на період відсутності. При можливості просити родичів чи сусідів наглянути за оселею;
  • перевіряти під час виходу з помешкання, чи зачинені вікна та двері.

«Також нагадаємо про обов’язковість дотримання правил пожежної безпеки на свята, адже лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. Це стосується й інших атрибутів свята: феєрверків, петард, ракет та інших піротехнічних виробів. Надавайте перевагу спеціалізованим магазинам, ознайомлюйтесь з інструкцією, перевіряйте чи не пошкоджена упаковка» — наголошують в поліції.

В приміщенні, де встановлена ялинка, необхідно обладнати протипожежний куточок, в якому мають бути вогнегасники, вода і спеціальні ковдри, виходи і проходи в цьому приміщенні повинні бути вільні, зазначають правоохоронці.

Фото: Фейсбук