В кінотеатрах заблокують третину місць, але натомість не перевірятимуть медичну документацію.

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» повідомила, як працюватиме в «жовтій» зоні каратину. Відповідне повідомлення наводить прес-служба мережі.

В мережі розповіли, що обмежують заповненість залів, але натомість не перевірятимуть у відвідувачів ковід-сертифікати. Нагадаємо, «жовта» зона передбачає або обмеження кількості місць, або відсутність обмежень, але з перевіркою сертифікатів вакцинації, ПЦР-тестів та ін.

«Відсьогодні ми обмежуємо заповненість залів: через кожні два ряди залишатимемо один вільний для безпечної дистанції між глядачами. Перевіряти документи не будемо, оскільки цього не вимагається законом» — йдеться в повідомленні.

В мережі зазначають, що заблокували 30% місць у залах, щоб зберігати дистанцію між глядачами. Також попередили, що на завчасно розкуплених сеансах заповненість вища, проте були заблоковані непродані місця.

А в рамках підготовки до «червоної зони» карантину мережа вакцинувала співробітників. У разі введення «червоної зони», приймати глядачів можна буде лише за наявності медичних документів, виключення становлять неповнолітні.

Нагадаємо, мережа «Сінема Сіті» взагалі не вводила жодних обмежень з початку дії «жовтої зони».

Фото: Фейсбук