Також батьки учнів скаржаться на дефіцит вчителів у закладі.

Учні столичної школи №162 (Рахманінова, 47, Святошинський район), переповненої на майже 50% більше потужностей, на уроках дихають хлоркою та вчаться в класах із полущеними стінами. Батьки на це регулярно скаржаться, а в дирекції школи та відділі освіти чекають грошей на ремонт — йшлося в сюжеті «ТСН».

Стіни у грибку та тріщинах та величезна дірка у стіні класу, яка виходить просто в басейн. Усе це реалії навчання у столичній школі №162 — переконують з десяток батьків учнів. Перевірити наочно журналісти цього не змогли, пославшись на карантин.

Також батьки скаржаться на зламані туалети та дірки замість панелей в стелі. Батьки переконують, що все через неякісні ремонти, зокрема покрівлі школи.

Під час дощів стіни в класах вкриваються вологою
Через діру в класі, яка виходить в басейн, діти дихають хлором

«Чотири рази виділялись кошти на загальну суму 1,2 млн гривень. Наразі ці роботи не виконувались або виконувались частково» — кажуть батьки.

Повідомляється, що школа, яка розрахована на 708 учнів, нині заповнена понад тисячею дітей, грошей на розширення школи чекають уже кілька років. І крім проблем з станом будівлі, батьки нарікають на проблеми і з самим навчальним процесом. Зокрема, на те, що на 16 класів старшої школи є два вчителі математики, один з них на лікарняному.

«Ось зараз урок математики в 10 класі проводиться, так як вчителя немає діти на балконі. Дивіться, як все проходить. Це систематично. Як нам здавати ЗНО?», — обурюються батьки.

Ще по одному вчителю з інформатики та трудового навчання на всю старшу школу.

«Замінюють вчителі, в кого вільно, так непрофільні але на жаль. Ми це все, коли прийде вчитель, їй пояснимо і вона дожене», — каже директорка школи №162 Наталія Марченко.

Щодо самого стану будівлі директорка каже, усі проблеми знає, звернення написала в управління освіти і чекає на них фінансування.

«Провели ремонтні роботи. Це заміна зливних стоків, щоб відвести воду від стін. Класи, які ви бачили, зачинені на ремонт», — додає директорка.

Що ж до того, що діти дихають хлором, директорка запевняє, що іншого виходу нема.

У місцевому управлінні освіти кажуть, що  перед початком навчального року школу перевіряли і, попри проблеми, визнали придатною для навчання.

«Заклад абсолютно нормально може працювати. Ніяких там проблем немає. Те, що ви кажете, це поточні питання, які виникають в процесі. Над цим треба працювати», — каже керівник управління освіти Святошинської РДА Олексій Сукенніков.

Тим часом батьки продовжують писати звернення у всі можливі інстанції.

Фото: скріншоти