Тут можна допомогти тим, хто від нього постраждав.

В столичному парку Шевченка відкрили фотозону, де кожен зможе зробити фото для соцмереж на підтримку Всесвітнього дня протидії насильству. Тут же можна перерахувати кошти на благодійну допомогу постраждалим, йшлося в програмі «Київ NewsRoom» на телеканалі «Київ».

Щоб перерахувати кошти на допомогу жертвам насильства, необхідно скористатися цифровим кодом. Гроші спрямують на формування пакетів допомоги для нужденних жінок: це, зокрема, засоби гігієни, продукти, медикаменти, які можна буде отримати у спеціальних притулках. Інформацію про них також можна отримати біля фотозони.

«Ми закликаємо людей долучитися, сфотографуватися на нашій фотозоні, додати хештег #жінкивимагаютьбезпеки і поширити інформацію що взагалі в Києві і інших містах працюють соціальні центри і соціальні служби допомоги постраждалим» — заявила Ксенія Дячук, речниця центру «Право на здоров’я».

Цікаво, що організатори не згадали, що від домашнього насильства можуть страждати не лише жінки, а й чоловіки, діти та люди похилого віку.

Нагадаємо, до Дня протидії насильству у Києві відбудеться кілька заходів.

Фото: скріншоти