Вбиральня оснащена так, щоб бути зручною для всіх відвідувачів.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ.

У дописі Євген Мушкін розповів, що в Оранжереї на території ВДНГ нарешті зробили загальну вбиральню.

«Ми розгребли звалище в підсобці й зробили нову круту вбиральну. Адже це правильно. Це взагалі найважливіше для будь-якого публічного простору. Тому що простір може бути, умовно, будь-яким, а туалет повинен бути ідеальним. Саме по вбиральні формується враження відвідувачів про рівень закладу, про те, як ви про них піклуєтеся. Про те, як ви взагалі ставитеся до людей. Згадайте, якими були загальні туалети в СРСР і ви зрозумієте, яке в державі було ставлення до людей», – наголосив гендиректор ВДНГ.

Також пан Євген розповів, що вже має власний універсальний стнадрт для громадської вбиральні. За словами Мушкіна, цей стандарт враховує не тільки те, що важливо фізично, а й поважне ставлення до людей.

«Люди за природою неоднакові, а можливості для кожного мають бути рівними. Тому всі нові туалети ми робимо безбар’єрними та інклюзивними. Зверніть увагу на пандус, на малий унітаз – щоб було зручно і батькам, і дитині. На поручні для людей, яким потрібна додаткова можливість, щоб тримати рівновагу. На відкидний пеленальний столик. Зверність увагу на другий умивальник, який є зручним і для дитини», – зазначив гендиректор ВДНГ.

Відтак, нова вбиральня в Оранжереї є не просто новою, а й зручною для всіх людей.

Фото: фейсбук