Противник нібито тепер знає всі нюанси.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на звіт розвідки щодо “вагнерівців”, опублікований журналісткою Яніною Соколовою, що підтверджує підготовку в Україні спецоперації “Авеню” щодо затримання найманців ПВК “Вагнер” і той факт, що її фінальний етап було перенесено за рішенням вищого військово- політичного керівництва. Відповідний коментар Подоляк надав “Українській правді”.

“Зараз, нарешті, можна попередньо розставити всі крапки над “i” у великій та скандальній історії з вагнерівцями. Говоритиму жорстко.

На мій погляд, абсолютно некоректно, тим більше у державі, що воює, коли громадяни цієї держави “вивалюють” у публічну площину методи роботи власної розвідки, розкривають алгоритми, методики і навіть абсолютно непублічні цілі роботи розвідників. Це дуже серйозний і болісний удар по наших можливостях як держави – коли відкрили конкретні факти про документування учасників війни проти України, яке проводилося з 2014 року.

Наш противник тепер знає всі найважливіші нюанси того, як нашим розвідникам і спецслужбам вдавалося збирати докази винуватості росіян”.

17 листопада журналісти Bellingcat та The Insider оприлюднили розслідування, в якому ексголова Головного управління розвідки Василь Бурба пояснював, що глава Офісу президента Андрій Єрмак пропонував відкласти на тиждень втілення спецоперації щодо “вагнерівців”, аби не зірвати домовленості з Росією щодо перемир’я на Донбасі з 27 липня 2020 року.

Фото: Фейсбук