В Олександрівській клінічній лікарні з 430 ліжок заповнені 423.

Станом на сьогодні, 15 жовтня, в центральній Олександрівській клінічній лікарні перебуває 423 людини з Covid-19. Всього відведено ліжок — 430.  В реанімаційному відділенні з 55 ліжок 54 зайняті.  Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в Facebook.

«На сьогодні в лікарні майже 100-відсоткова заповненість. Загалом наразі в лікарнях перебуває 20 475 людей. Ця кількість збільшується і буде збільшуватися, якщо не будемо дотримуватися встановлених правил і рекомендацій МОЗ, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби», — зазначив міністр.

15.10.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою міністра охорони здоров’я України Максима Степанова

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Середа, 14 жовтня 2020 р.

За його словами, протягом доби до медзакладів було госпіталізовано 679 людей, зафіксовано 73 летальних випадки, одужав 951 пацієнт.

Степанов зазначив, що по країні для лікування хворих на COVID-19 загалом можна виділити до 52 тисячі ліжок.

Також очільник додав, що контроль за пацієнтами на самоізоляції здійснюють не лише медичні заклади, а й Національна поліція. Контроль за роботою ринків, ресторанів, магазинів тощо — Держпродспоживслужба з органами місцевого самоврядування. Контроль за дотриманням правил на громадському транспорті — органи місцевого самоврядування та Укртрансбезпека.

«Дуже важливо, щоб ми всіх цих речей дотримувалися, і тоді ми точно в змозі будемо перемогти COVID-19, тому що ми можемо скільки завгодно намагатися збільшити кількість ліжок, але у медичної системи є меж. Ця межа є в будь-якій країні», — сказав Степанов.

Нагадаємо, за минулу добу у Києві зафіксовано 445 нових випадків коронавірусу.

Фото: unsplash