Результатів тестувань медики Олександрівської лікарні не бачили.

Лабораторно встановленого штаму “Дельта” в Києві немає.

Про це заявив очільник Олександрівської лікарні Олег Атаманенко, йдеться в сюжеті “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

За його словами, наразі в Олександрівській клінічній лікарні хворих на коронавірусну інфекцію штама “Дельта” не має і не було.

“На сьогоднішній день в Олександрівській клінічній лікарні хворих на корона вірусну інфекцію штама дельта не має і не було. Але ми готові до зустрічі з любими штамами. І на сьогоднішній день у нас достатньо персоналу, достатньо медикаментів. Достатньо розхідних матеріалів , ЗІС для персоналу, щоб зутрічать інші хвилі”, – розповів очільник лікарні.

До слова, напередодні секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю заявив, що двох пацієнток з коронавірусною інфекцією викликаною індійським штамом госпіталізували саме до Олександрівської.

Начебто одній жінці 66 років, а інша – підліток 16 років. Вони нещодавно повернулися з Росії.Це апріорі не можливо, – кажуть медики. Адже нині Олександрівська працює , як опорний заклад по боротьбі з КОВІД-19 для дорослих, госпіталізувати сюди можуть лише тим хто досяг повноліття.

До того ж, в ЗМІ казали, що тестування жінкам провели в Україні проте проаналізували їх за кордоном. Результатів тестувань медики Олександрівської не бачили. Поки в країні жодна лабораторія не проводить сертифікованих тестувань на штам дельта.

Робити ПЛР-тест для в’їзду в Україну з Індії, Великобританії, Португалії та РФ за 48 годин. Зокрема, такі рекомендації оприлюдина РНБО, що допоможуть уникнути розповсюдження штаму коронавірсу “Дельта”.

Окрім того, Рада Нацбезпеки радить проходити тестування на пунктах пропуску і з окупованих територій. Держустановам.  Зокрема, рекомендує посилити відстеження контактів з інфікованими, покращити лабораторні можливості для виявлення нового штаму і основне: прискорити темпи вакцинації проти ковіду та дотримуватися обмежень.

Нагадаємо, днями в Україні зафіксували два випадки найбільш небезпечного штаму COVID-19.

Вчора міністр охорони здоровʼя Ляшко запевнив, що провакциновані люди захищені від штаму коронавірусу «Дельта».

Фото: facebook