Наразі лікарня заповнена на 80-95%.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Столичні лікарні наразі переповнені хворими на Covid-19. Пацієнтів планують приймати в пологових і дитячих лікарнях. Окрім цього, критично не вистачає медиків.

Людмила Антоненко, головна лікарка Олександрівської лікарні, запевнила, що локдаун наразі – необхідність, адже медзаклади не впоралися б із ще більшою кількістю хворих на Covid-19.

«В Олександрівській лікарні станом на сьогодні (8 квітня – ред.) розгорнуто 650 ліжок для лікування хворих із Covid-19. Завантаженість ліжок протягом останніх двох тижнів – 80-95%. Ми не зупиняємося, розгортаємо додаткові ліжка. Також проводимо підготовку до відкриття площі в поліклініці, де ми зможемо розгорнути ще близько 100 ліжок. Проводимо там централізовано кисень. Так ми зможемо додатково забезпечити лікування ще близько 100 хворих на Covid-19», – розповіла Людмила Антоненко.

Важливо, що в Олександрівській лікарні, за словами пані Людмили, ніхто з пацієнтів не лежить у коридорах.

«Усі хворі знаходяться в палатах із централізовано підведеним киснем. Хочу зазначити, що серед хворих, які сьогодні перебувають на лікуванні, 130 пацієнтів перебуває в палатах реанімації інтенсивної терапії. Загалом у лікарні розгорнуто 160 реанімаційних ліжок», – повідомила лікарка.

Також Людмила Антоненко наголосила, що наразі поступають хворі з низькою сатурацією.

«Люди довго самостійно “за рекомендаціями сусіда” лікуються вдома і потім поступають у лікарню у вкрай важкому стані. Через це також зросла смертність», – зазначила головна лікарка Олександрівської лікарні.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що в лікарнях столиці збільшилася кількість дітей, хворих на COVID-19.

Фото: фейсбук