Занятті проходять для співробітників Охматдиту, але долучитися можуть усі бажаючі. Це можливість уникнути професійного вигорання, зберегти фізичне та психологічне здоров’я.

Про це ідеться у повідомленні медзакладу.

Спеціалісти Охматдиту щодня рятують дитячі життя, тяжко працюють та потребують фізичного та емоційного відновлення. На початку війни, коли співробітники майже два місяці жили в Охматдиті, у лікарні організували заняття з айкідо, бачати і сальси.

Тренування з айкідо проходять тричі на тиждень: в понеділок, середу та п’ятницю у Новому корпусі НДСЛ «Охматдит» (вул. Чорновола, 28/1). Заняття проходять у спортивній залі відділення гострої реабілітації (5 поверх) з 16:00 до 19:00. Заняття з айкідо — безкоштовні. Тренування проводить Президент Федерації Айкідо України Олексій Кудрявцев, 5-й дан айкідо.
Заняття з танців проводить Рінальдо Пауелл, який викладає латиноамериканські танці вже 25 років. Заняття проходять щовівторка з 16:00 до 17:00 у Новому корпусі НДСЛ «Охматдит» (вул. Чорновола, 28/1) у спортивній залі на 5 поверсі у відділенні гострої реабілітації

Також заняття з танців проходять щочетверга з 15:30 до 16:30 у Поліклініці Охматдиту (вул. Стрітенська, 7-9) на 3 поверсі (хол відділення відновлюваного лікування).

Фото: Відкриті джерела