До розчищення снігу залучили техніку, яка прибирає дороги державного значення. По факту почистили лише два виїзди. Свою роботу зафільмували на відео.

Вночі у Києві до прибирання снігу з доріг долучилася техніка “Укравтодору“. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Разом із очільником “Укравтодору” Олександром Кубраковим ухвалили рішення протягти Києву руку допомоги з подолання снігової негоди” – зазначив він.

Так, до роботи у столиці залучили техніку, яка працює на дорогах державного значення у Київській області. За ніч працівники “Укравтодору” розчистили близько 50 км основних магістралей Києва.

Також Тимошенко на своїй Facebook-сторінці відео того, як тривало прибирання. На відео видно, що після першої години ночі спецмашини розчищали, зокрема, вулицю Академіка Заболотного та проспект Миколи Бажана.

Kyiv Media

У “Київавтодорі” повідомили, що цієї ночі до прибирання снігу залучили 441 одиницю спецтехніки, а наразі  кількість спецмашин збільшили 472 одиниць.

“Близько першої години ночі розпочався новий снігопад. Тож, все, що було розчищено, швидко почало замітати. Чистимо дороги й тротуари повторно.  Вночі було задіяно 441 одиниця спецтехніки і 251 працівник у складі 40 бригад з ручного прибирання”, – зазначили у комунальній корпорації.

Додали, що на дорогах працює більше 500 працівників у складі бригад з ручного прибирання.  Крім того, комунальники продовжують вивезення снігу. За ніч вивезли більше 3 тисяч тонн. Працювали і мобільні снігоплавильні комплекси.

Нагадаємо, вчора інспектори благоустрою винесли понад 1500 приписів за неприбраний сніг.

Фото: скріншот