У КМДА зазначають, що Віталій Кличко особисто проводить прямі переговори з кількома виробниками для закупівлі необхідної кількості доз вакцин.

Про це розповіли в програмі «Свобода слова Савіка Шустера».

Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА, нагадав, що Київрада виділила 140 мільйонів гривень на закупівлю 1 мільйона доз вакцин від коронавірусу для киян.

«Ми виходимо з того, що потрібно бути готовими в будь-який момент купити необхідну кількість доз, щоб забезпечити потребу для киян. Держава працює, плюс працюють місцеві органи самоврядування», – наголосив заступник голови КМДА.

Водночас Валентин Мондриївський зазначив, що міський голова Віталій Кличко «проводить прямі переговори з кількома виробниками». Однак заступник голови КМДА не уточнив, із ким саме тривають переговори.

Відтак, Кирило Тимошенко, заступник голови Офісу президента, сказав, що вважає такі дії Віталія Кличка «піар-акцією».

«Процес переговорів досить складний, якщо ти хочеш зараз отримати вакцину. Мені здається, що це така «піар-акція» очільника міста. Виділити гроші та закупити за ці гроші вакцини – це різні речі. Подивимося, як буде. Все-таки Київ також отримає вакцину від держави, і жодних проблем не буде», – зазначив заступник ОПУ.

Нагадаємо, депутати Київради підтримали понад 40 змін до програми «Здоров’я киян».

Фото: unsplash