Пластикову огорожу зробили місцеві жителі на наступний день після того, як комунальники прибрали старі шини.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У столичних дворах комунальники активно борються зі старими гумовими покришками, вкопаними в землю. Однак на ДВРЗ місцеві знайшли цікаву альтернативу шинам – вкопали пластикові ящики.

Знімальна група телеканалу «Київ» приїхала на вулицю Новодарницьку, щоб на власні очі побачити ці нові паркани. Як з’ясувалося, пластикову огорожу спорудила місцева жителька Оксана. Зробила вона це, до слова, відразу на наступний день після того, як комунальники викорчували гуму з клумб. За словами жінки, ящики встановлені для краси та безпеки квітів – щоб автівки не заїжджали на зелену зону.

«Наступного ж дня ми наносили всі ці ящики й встановили паркан – щоб машини не їздили, собаки не бігали по квітках і щоб більш-менш облагородити територію. Кущами огородити – це все гроші, а ми своїми руками облаштовуємо. Цей парканчик тимчасовий, хлопці незабаром зроблять інший», – зазначила пані Оксана.

Зазначимо, що і пластик, і гума довго розкладається в землі та шкодить навколишньому середовищу. Відтак, замість таких огорож краще висадити дерева або кущі.

Нагадаємо, комунальники Києва вже зібрали понад 36 тисяч шин та передали на утилізацію

Фото: скріншот