Її оголосили у міжнародний розшук.

В одному зі столичних банків керівниця відділення за підробленими документами привласнювала депозитні гроші клієнта. Наразі правоохоронці оголосили її в міжнародний розшук, повідомляє МВС у своєму Facebook.

Постраждалий чоловік звернувся із заявою до Оболонського управління поліції.

«Співробітники поліції встановили, що киянин працює за кордоном, а у 2010 році у банку відкрив депозитний рахунок, який регулярно поповнював. За роки співпраці з фінансовою установою чоловік став vip-клієнтом, а відтак між ним та керівницею відділення склалися довірливі відносини. Жінка, на прохання чоловіка, навіть виконувала деякі банківські операції» — повідомили в МВС.

З часом директорка відділення почала підробляти заяви від імені клієнта на видачу готівки. У результаті протягом 10 років вона провела 36 незаконних операцій та зняла з рахунку понад 60 000 доларів США.

Після цього 33-річна жінка звільнилась із роботи і нині переховується від поліції. Слідчі вже повідомили їй про підозру (стаття Шахрайство) та оголосили у міжнародний розшук. Жінці загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше ми писали про уродженця Києва, який став новим світовим мільярдером.

Фото: мій Харків