З матір'ю дитини вийшли на зв'язок представники супермаркету, але чим закінчилися перемовини — невідомо.

В одному з закладів мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр» в Києві на дитину клієнтки впала шафа. Про це жінка написала у своєму Facebook.

За її словами, інцидент стався в дитячому відділі магазину.

«Прийшли ми за дитячим товаром. Кріслом-мішком. Щоб веселіше було дитині жити. Тепер будемо «веселитися» 21 день в гіпсі з переломом ключиці. І з гематомою на голові. Тому, що на дитину впала порожня шафа. Вона стояла якраз поруч з дитячими кріслами-мішками у вигляді лисичок і пінгвінів. Звичайно, не прикручена» — йдеться в повідомленні.

За словами жінки, шафа була не тільки не закріплена, а ще й сама по собі начебто розвалювалася.

«Мало що сама шафа такої якості, що на ладан дихає і хитається навіть якщо її просто зачепити. Так при відкритті починає падати на тебе. Перевірила на собі. Просто сама відкрила ручку шафи і вона теж почала на мене падати. Але, я можу відштовхнути шафу до стіни, на відміну від дитини» — йдеться в дописі.

Також жінка скаржиться на якість медичної допомоги в «Епіцентрі»: каже, що лікаря довелося чекати надто довго.

«Чого я домагаюся? Щоб «Епіцентр» або прибрав окремо дитячі товари далі від шаф, або прикрутив виставкові зразки до стіни в зоні дитячих товарів. Ну, не повинно бути дитячих смертей в зоні дитячих товарів» — йдеться в дописі.

В доповненні до публікації вона зазначила, що представники «Епіцентру» вийшли з нею на зв’язок, але не уточнила, про що сторони домовилися.

Нещодавно в одному з «Епіцентрів» батьки впустили візок з дитиною на ескалаторі.

ДОПОВНЕНО о 21:30.

Наша редакція отримала коментар компанії “Епіцентр” стосовно інциденту в торговельному центрі. Наводимо його текст повністю:

“Компанія Епіцентр дуже шкодує стосовно ситуації, що склалася в нашому ТЦ на пр-ті Степана Бандери, 11А у Києві та приносить щирі вибачення постраждалому хлопчику і його родині. Безпека покупців завжди в пріоритеті роботи компанії. Ми вже розпочали службове розслідування, щоб розібратися в причинах та винуватцях цієї події. Компанія робить все необхідне для недопущення подібних інцидентів у майбутньому.

Зокрема, в торговельному центрі на пр-ті Степана Бандери, 11А здійснено повний обхід ТЦ для перевірки надійності та безпеки закріплення стелажів і розташування товарів. Додатково відповідальні особи торгових відділів провели перевірки у своїх зонах щодо безпечності торгового обладнання. Окрім того, по всій мережі будуть проведені позапланові перевірки надійності закріплення торговельного обладнання, а також проведено інструктаж з техніки безпеки для персоналу.

Родині постраждалої дитини будуть компенсовані всі медичні витрати, а в разі необхідності надана додаткова допомога від компанії”.

Фото: Фейсбук