Дитина народилася на 26-му тижні в спосіб кесаревого розтину.

Про це повідомило видання “Трибуна-Бровари”.

У повідомленні зазначили, що 15 травня, о 6:35 в Броварах народилося глибоко недоношене немовля. За словами завідуючої Броварським пологовим відділенням Марії Островерхої, дитина народилася на 26-му тижні в спосіб кесаревого розтину, позаяк для цього в породіллі були всі покази. Відомо, що першу свою дитину жінка також народила передчасно – в 36 тижнів.

Вага дівчинки під час народження склала лише 835 грамів. Дитину одразу підключили до апарату штучної вентиляції легень експерт-класу для новонароджених дітей. Його придбали в лікарню напередодні війни за бюджетні кошти –  майже 3 млн грн.

За словами завідуючої відділенням інтенсивної терапії новонароджених Броварської БКЛ Юлії Аубекерової, їхнє відділення функціонує в пологовому відділенні майже 3 роки. За цей час вдалося виходити дітей вагою 1 кг та 900 г. А найменше виходжене немовля – 740 г. Тому попри стабільно тяжкий стан дівчинки медики вірять, що вона житиме.

До слова, протягом минулого тижня в Броварах народилося 11 дітей, а загалом від початку війни – 24 лютого 2022 р. – 91 дитина.

Фото: Фейсбук