За словами речника Нацгвардії, у місті як була, так і залишається небезпека проникнення диверсантів.

Загроза від диверсійно-розвідувальних груп у Києві існує давно та нікуди не зникала, тому блокпости у місті продовжують працювати у тому ж режимі, що й раніше. Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на слова сказав прес-офіцера Нацгвардії України Володимира Черняка.

Черняк таким чином відпові на запитання про те, чи правда що у останні дні в Києві посилили контроль на блокпостах.

На даний час існує загроза діяльності диверсійно-розвідувальних груп, проте вона нікуди не зникала і пильність з боку гвардійців ніколи не зменшувалася, адже не секрет, що столиця це найважливіший стратегічний центр прийняття рішень“, — пояснив він.

За словами Черняка, столичні блокпости пройшли через тривалу процедуру оптимізації, зокрема було зменшено їх кількість у місті та збільшено на в’їздах та виїздах. Це, як пояснив представник Нацгвардії, дозволяє повністю контролювати безпекову ситуацію в Києві у поєднанні з комендантською годиною.

Нагадаємо, 28 червня речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник повідомив, що розвідка не фіксує формування на території Білорусі наступального російського угруповання, та водночас спостерігається підготовка дрг за участю білоруських військовослужбовців.

Фото: Фейсбук