Виставка відбудеться в неділю, 12 січня.

Про це повідомляє прес-служба «Мистецького» у Fb.

Вхід на виставку безкоштовний, але потрібна реєстрація за телефоном 098 416 40 63.

Футуризм — явище світової історії мистецтва, зароджене в Італії та поширене Європою у перші десятиліття минулого століття, зазначають організатори.

Виставка займає 4 тисячі квадратних метрів, на ній представлені майже півтисячі експонатів. Це і знакові, і маловідомі твори з 19 державних інституцій культури (музеїв, архівів, бібліотек, дослідницьких центрів) та 8 приватних колекцій, архівні документи, фотографії, ігрові та хронікальні кінострічки. Зокрема, це єдині збережені в Україні супрематичні вишивки Ніни Генке-Меллер, а також твори Давида Бурлюка, Вадима Меллера, Олександра Богомазова, Марії Синякової, Бориса Косарева, Сандро Фазіні, Василя Єрмилова, кінокамера і фільми Євгена Деслава та інші. На виставці глядачі також побачать реконструкцію сцени з вистави Ігоря Терентьєва «Дивак», нереалізованого футуристичного архітектурного проекту Театру масового музичного дійства у Харкові, мультимедійну інсталяцію «Поезомалярство» на вірші Михайля Семенка.

«Завітайте на екскурсію, адже це чудова можливість ознайомитися з творами того часу. На виставці представлені майже півтисячі експонатів!» — йдеться в повідомленні.

Організатори зауважують, що перший поверх Старого арсеналу повністю пристосований для пересування людей з порушеннями опорно-рухового апарату на візках, також наявний безкоштовний прокат візків та ходунків.

З повним переліком культурних подій у Києві на найближчі дні можна ознайомитися за посиланням.

Фото: Фейсбук