Правоохоронці встановили всіх осіб, з якими у ніч смерті контактував депутат.

У справі щодо загибелі народного депутата Антона Полякова таксист, який його підвозив, змінив свідчення, які спочатку надавав поліцейським. Цю інформацію, яку напередодні поширили ЗМІ, підтвердили в Міністерстві внутрішніх справ.

Директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко заявив, що насправді таксист певний час їхав за машиною з Поляковим, який їздив по Києву з іншим свідком.

«У нас є встановлений свідок, і він дав свідчення… Ті свідчення, які він зараз дає уже офіційно, під протокол, відрізняються від тих повідомлень, які він робив одразу, під час спілкування на місці з поліцейськими, які намагалися реанімувати (Полякова — ред.)», — заявив Шевченко.

За його словами, таксист спочатку сказав, що пасажира підібрав випадково. Насправді ж Полякова нібито пересадили з іншого авто.

Речник МВС зазначив, що вже встановлено всіх осіб, з якими Поляков перебував і контактував у вечір і ніч смерті.

«З ним (таксистом – ред.) наразі правоохоронці проводять різні слідчі дії, щоб повністю встановити місце, роль і щирість кожного з трьох свідків, окрім потерпілого. Бо є ще третя особа, яка також перебувала з ним (Поляковим — ред.) у компанії», — сказав Шевченко.

Він наголосив, що поки що у цій справі підозр нікому не повідомлено.

«Якщо слідство вважатиме у сукупності (доказів — ред.), що можна виходити на якусь підозру комусь, то поліція Києва повідомить про це дуже швидко», — заявив Шевченко.

Учора Антона Полякова поховали на Чернігівщині.

Нагадаємо, вночі 8 жовтня народного депутата Антона Полякова знайшли мертвим в таксі у Дніпровському районі Києва. Попередньою причиною смерті є гостра коронарна недостатність.

Деякі джерела повідомляють, що Поляков був у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Також була інформація про те, що Полякова садив у таксі Руслан Джамбулатов, помічник народної депутатки Ганни Скороход.

Фото: Фейсбук