В рамках заходу буде створено декілька інтерактивних локацій, зокрема і з випіканням хліба у відкритій печі.

23 липня Національний музей народної архітектури та побуту України у Пирогові проведе День української державності Святом українського хліба. Про це повідомляє прес-служба.

Свято українського хліба – це мультидисциплінарна культурно-мистецька подія з освітньо-просвітницькою складовою, що має на меті висвітлити розвиток українського суспільства через хліборобство та хліборобські традиції” — йдеться в релізі.

В рамках заходу буде створено декілька інтерактивних локацій, де відвідувачі зможуть побачити та взяти активну участь у відтворенні давнього обряду «обжинок», молотінні снопів, меленні зерна на борошно та випіканні хліба.

Кожна дія відбуватиметься згідно давніх українських традицій. У цей день працюватиме виставка традиційного хліборобського реманенту «Кожен буде жати, що посіяв», де відвідувачі зможуть дізнатись багато цікавого про благородну працю землеробів” — повідомили в музеї.

Однією з головних подій стане випікання хліба у відкритій печі на локації «Пролісок» від «Хатинки пекаря». Тут відвідувачі зможуть долучитися до приготування свіжовипеченого хліба та до дегустації хліба з цьогорічним медом.

Початок заходу — 23 липня о 13:00.

Фото: Фейсбук