Тема цьогорічної виставки — «Зроблено в Україні».

В п’ятницю, 17 вересня, в Києві відкрився традиційний фестиваль ретро-техніки під назвою OldCarLand. Триватиме вона до 19 вересня, повідомляє «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Відвідувачі зможуть помилуватися унікальними старовинними автомобілями, зібраними з усієї України.

«Під крилами літаків і гвинтами вертольотів, ми збираємо сотні старовинних автомобілів зі всієї України. Багато з них відіграли неабияку роль в історії й належали відомим людям», — повідомляють організатори.

На OldCarLand можна буде побачити моделі, яким понад 80 років, старі велосипеди, мопеди, моторолери, мотоцикли й свіжі роботи найкращих реставраційних майстерень. Тема осіннього OldCarLand — «Зроблено в Україні». На фестивалі будуть машини, з яких починався автопром нашої країни, моделі, що стали «народними» й знаковими.

У програмі фестивалю — презентації машин, конкурси водійської майстерності на ретротехніці, конкурс «Елеганції», покази ретромоди, змагання серед дітей. Під час проведення OldCarLand діяти десятки різних локацій і масштабних фотозон.

Захід відбуваться за адресою: Державний музей авіації імені О.К. Антонова по вул. Медова, 1. Вартість вхідного квитка — 170 гривень.

Фото: Фейсбук