Мер Києва Віталій Кличко запросив директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука прозвітувати щодо подій довкола «Муніципальної охорони».

Про це мер заявив на початку засідання Київради.

«До мене зверталися депутати, деякі кияни, з якими щодня спілкуюся в місті, щодо подій минулого тижня довкола комунального підприємства «Муніципальна охорона». Де теж відбулися обшуки, про які лунали гучні заяви правоохоронців і деяких політиків. Але, знову ж таки, дивна ситуація, у якій реальність, м’яко кажучи, розходиться із медійними заявами. Тому я запросив пояснити, що відбулося директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука. Пропоную, щоб ми заслухали інформацію, яку він надасть», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, минулого тижня СБУ прийшли з обшуками в “Муніципальну охорону”.

Як повідомили у прес-центрі Служби безпеки України, співробітники СБУ викрили протиправну діяльність групи осіб, які облаштували незаконний стрілецький полігон на території колишнього дитячого табору у Дарницькому районі Києва.

В КМДА повідомили, що на території колишнього дитячого табору правоохоронні органи знайшли кілька одиниць пневматичної зброї та елементи вибухових пристроїв, придатність яких до використання має визначати лише спеціальна експертиза.

Як прокоментував представник “Муніципальної Варти” Євгеній Тилко, обшуки проводилися на території колишнього дитячого табору за межами Києва, в напрямку Борисполя.

Також він розповів, що вилучені предмети буде перевіряти ескпертиза. За його словами, пістолети, що були на фото, є тренувальними, вони вироблені з пластику.

Фото: facebook