Взимку будівництво моста загальмували через протести власників дач на Русанівських садах.

Будівництво Подільсько-Воскресенського моста у Києві просувається дещо повільними темпами, особливо зі сторони Лівого берега. Про це повідомив у Facebook фотограф та блогер Олег Тоцький.

За його словами, ділянкою мосту, яка найбільше «відстала» від інших за темпами робіт, є Русанівські сади. Деякі зміни на ділянці стало видно тільки тепер. Тоцький проаналізував, що змінилося на ній за останні 2 місяці, відколи, за його словами, будівництво «з стусана запустилося знову».

Серед змін на цій ділянці Тоцький відзначив збільшення ґрунтового насипу, бетонування та гідроізоляцію плит під майбутніми тунелями метро, «певний обсяг робіт» з будівництва стіни в ґрунті під котлован для тунелів метро.

«Русанівські сади традиційно були найбільш відсталою ділянкою, і тут, як і раніше, залишається значний обсяг робіт. Якщо в сторону Правого берега мостовий перехід практично повністю готовий в конструкціях, то тут від 26-ї опори (кінець естакади на Горбачисі) і до залізничної дороги досі немає ні однієї завершеної конструкції проїзду (…) До всього іншого, тут потрібно заздалегідь збудувати тунелі метрополітену» — пише блогер.

Нагадаємо, раніше в Генплані повідомляли, що лівобережна частина Подільсько-Воскресенського моста матиме 3 з’їзди, які будуть запускати не одночасно; першочерговий з’їзд, що на вулицю Оноре де Бальзака, планують закінчити в термін до 5 років. Крім того, ще у березні з власниками чотирьох ділянок на Русанівських садах тривали переговори щодо вирішення земельних питань.

Крім того, взимку будівництво моста гальмувало через протести власників дач на Русанівських садах.

Фото: Фейсбук