Поліцейський попередив Волошина, що буде змушений застосувати фізичну силу.

В інтернеті оприлюднили повну версію відео із затриманням київського блогера Олександра Волошина. Той скаржився на побиття поліцейськими вночі 30 вересня, але не уточнював, що не хотів показувати їм документи за порушення правил дорожнього руху.

На відео копи зупиняють Волошина, бо той начебто їхав смугою для руху громадського транспорту. При цьому дорога була фактично пустою.

Поліцейські просили Волошина пред’явити документи (посвідчення водія та реєстрацію), а той натомість просив довести свою провину. До того ж, Волошин постійно перебивав патрульних і знімав їх на камеру. Після кількох хвилин такого діалогу поліцейський попросив Волошина вийти з автомобіля.

Коп кілька разів попередив Волошина, що у разі непокори буде застосовувати фізичну силу. Той продовжив суперечку, після чого блогера витягли з машини. На цьому вдіео закінчується.

Нагадаємо, пісмля інциденту Волошин у своєму Інстаграмі показав синці начебто від ударів на обличчі і поскаржився, що в нього болить плече. Він обіцяв зняти побої.

Раніше блогер Волошин потрапив в скандал, коли відібрав у дівчинки iPhone. Також він з подругою жбурляв на асфальт орендований самокат.

Фото: Фейсбук