Кварталівці жартували з українського побуту в сцені про проституток.

Користувачі соцмереж обурюються на авторів розважального шоу «Вечірній квартал» за сцену з нового випуску, в якій актори намагаються жартувати переходу сфери обслуговування на українську мову. Одним із перших пост-обурення виклав у Facebook громадський діяч Андрій Юсов.

За його словами, «такого не було навіть на помийках Медведчука» (маються на увазі заблоковані рішенням РНБО телеканали нардепа Тараса Козака).

Чоловік пише, що у новому випуску «Кварталу» колеги президента Зеленського «глузують із Закону про державну мову». В одному з номерів Євген Кошовий та Юрій Крапов зображають розмову між власницею борделю та «постійним відвідувачем», які обігрують популярні стереотипи про українську культуру та побут.

Так, працівниці борделю виносять відвідувачу коровай, Кошовий (грає головну проститутку) носить жовто-синій вінок, і всі вони розмовляють дуже «оригінальною» українською. Бордель називають «дім кохання та пестощів, втіхи та змагань, храм чпокуси»; замість лайки вживають слова на кшталт «йосий босий». Після кожної такої фрази звучить фонограма зі сміхом та аплодисментами, щоб глядачі не забували, коли треба сміятися.

Пізніше Кошовий додає, що бордель називається «Шмарочос», в ньому є і «сироварня, і гуральня, і садок вишневий».

Щоб вибрати проститутку, Крапову пропонують піти на берег Дніпра, «щоб дівчата сплели віночок, пустили по річці, і який спіймаєте, з тією і проведете ніч». Статевий член актори називають «Котигорошком», «Енеєм-парубком моторним», іт.д.

Рольові ігри, які Кошовий пропонує «клієнту», також мають «оригінальні» назви: «Богдан Хмельницькйи і лях», «Лисичка-сестричка і вовчик-братик» (натяк на інцест), «Колобок в пузо чмок». Одну з поз актори називають «відпорошенити».

«Номер про україномовні борделі та повій — який інтелектуальний гумор! Жирна шльондра у віночку — Жека лисий, а традиційний коровай тримає клієнт борделю. В номері, звичне для кварталівських рагулів нав’язування комплексу меншовартості через стьоб і приниження нашої мови, народних звичаїв, символів, одягу, пісень. І робить це все не Путін, а місцеве ватне бидло» — пише Андрій Юсов.

Нагадаємо, кілька років тому чинний президент України Володимир Зеленський, в бутність директором «Вечірнього кварталу» видавав аналогічні «жарти», зокрема, порівнював Україну з порно-актрисою, яка готова «приймати в будь-якій кількості з будь-якого боку». Пізніше він запевняв, що ніколи такого не робив.

Фото: скріншот YouTube