Ділянку пропонують під забудову приватними помешканнями.

Hевідомий чоловік продає земельну ділянку на території парку «Совки» через один з сайтів оголошень. Про це повідомляє Facebook-спільнота Святошин LIVE.

Автор оголошення представився Ігорем, він пропонує 40 соток землі в районі вулиці Жмеринської за понад 17 мільйонів гривень (600 тисяч доларів). Також він додає, що на цій території стоїть будинок, на знесення якого начебто є дозвільна документація.

Автор оголошення не приховує, що продає землю на території парку, але, на його думку, вона ідеально підходить для будівництва таунхаусів чи навіть багатоквартирного будинку.

«Дуже гарний парк з дитячими майданчиками, канатною дорогою, кав’ярнями. Дубові і березові гаї, почали будувати новий стадіон. Дуже красиве місце, ідеально для будівництва таунхаусів, кількох приватних будинків, багатоквартирного будинку або приватної резиденції» — пише Ігор.

Автори спільноти Святошин LIVE стверджують, що мова, зокрема, про ділянку площею 0,643 га на вулиці Жмеринська, 30-Г.

«Ось тільки де ще автор понад 39 га землі зібрався продавати – незрозуміло! До речі, весь парк — це 32 га землі, а ось поруч їсть 61 га земель Міноборони. Чи не про цю землю йдеться??» — зазначено у повідомленні.

Зауважимо, що цей же чоловік на тому ж сайті продає багато іншої нерухомості у Києві — загалом у нього більше десятка оголошень.

Сьогодні ми писали про те, що цієї весни повністю відреставрують столичний готель «Санкт-Петербург».

Фото: OLX