Копи відмовилися складати протокол і погрожували закрити заклад силою.

В мережі кінотеатрів Multiplex заявили про те, що працівники поліції перевищили повноваження, вимагаючи терміново закрити автокінотеатр цієї мережі. Про це повідомляє прес-служба кінотеатру.

Інцидент стався 23 листопада о 22:00 на території кінотеатру у КВЦ «Парковий» (зараз там обладнано майданчик під автокінотеатр).

«…прибули працівники Управління поліції Печерського району ГУ НП у місті Києві та перевищували свої повноваження, вимагаючи терміново закрити кінотеатр та вигнати глядачів. Представники поліції не змогли надати офіційне обґрунтування своїх дій та вказати причину закриття кінотеатру, лише посилаючись на розпорядження свого керівника та на неуважно прочитану постанову Кабінету Міністрів України», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці спочатку пропонували організаторам показу добровільно звільнити майданчик та припинити сеанс, при цьому заявили що в іншому випадку викличуть спецпідрозділ поліції та патрульну службу. В результаті на майданчик прибули ще три патрулі національної поліції.

В мережі кінотеатрів кажуть, що копи відмовлялися складати протокол із зазначенням виявлених порушень, і погрожували закрити заклад силою. Вимоги поліції адміністрація кінотеатру виконала.

«Наша індустрія наразі переживає складні часи. Через заборону роботи у вихідні дні, ми кожного тижня недоотримуємо близько 80% доходів, а відповідно – держава недоотримує податки від нас. А тепер ми ще й зіткнулися зі свавіллям поліції у таких, і без того надскладних, умовах роботи. Наприклад, у постанові Кабінету Міністрів України № 641, яка затверджує та регулює норми та умови карантинних обмежень, та у поправках до неї не вказані обмеження щодо роботи кінотеатрів з понеділка по п’ятницю після 22:00. Саме на цю постанову та на рішення свого керівництва посилалися представники поліції під час закриття кінотеатру», – заявив гендиректор Multiplex Роман Романчук.

В мережі також кажуть, що вже направили відповідні запити з вимогою припинити подібні рейди поліції, але куди саме — не уточнили.

Фото: pixabay