Мережа вважає санкції неаргументованими і безпідставними.

У компанії «Спортмастер Україна» заявили, що продовжують роботу в Україні, а включення Sportmaster Operation Pte.Ltd до списку санкцій є неаргументованим і безпідставним. Повідомила CEO мережі Людмила Книш «Інтерфакс-Україна».

«Прецедент щодо включення Sportmaster Operation Pte.Ltd до санкційного списку є неаргументованим та безпідставним і викликає багато запитань, відповіді на які поки що не можуть дати навіть провідні юристи України», – йдеться в заяві компанії.

За словами Книш, наразі немає приводів і підстав для обмеження господарської діяльності компанії, тому магазини «Спортмастер» продовжують роботу.

СЕО також зазначила, що одним із пріоритетів компанії є збереження робочих місць співробітників (близько 1,5 тисячі).

За словами Книш, за 25 років існування компанії “Спортмастер Україна” було відкрито понад 150 магазинів, в тому числі Sportmaster і франчайзингові Columbia, Sportlandia і Weekender по всій країні.

Нагадаємо, 20 лютого, президент України підписав указ, згідно з яким усі магазини «Спортмастер» на території країни мають припинити свою діяльність на три роки. Проте магазини  проігнорували санкції та продовжили працювати.

Фото: facebook