Авіаперевізник робить все можливе для відновлення чартерного авіасполучення. За сьогодні з «Борисполя» в Анталію вилетіло три рейси.

Затримки чартерних рейсів в Анталію (Туреччина) спричинені проблемами на боці Туреччини через підвищений попит на напрям. Про це повідомила прес-служба авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

Станом на 1 липня затримуються рейси МАУ Київ-Анталія, Харків-Анталія і Львів-Анталія.

«Вимушені затримки чартерних рейсів в Анталію (виліт за розкладом в ніч на 1 липня 2021 роки) обумовлені різким сезонним збільшенням кількості рейсів, а також відновленням авіасполучення Туреччини з Росією, що спричинило істотне ускладнення слоторегулірованія. У зв’язку з цим авіаційний регулятор Туреччині не зміг забезпечити обробку запитів на виконання польотів завчасно», — заявляє авіакомпанія.

У МАУ повідомили, що пасажирам затриманих рейсів начебто надана вся необхідна допомога. Зокрема, всіх, хто мав відлетіти з Києва, Харкова і Львова, забезпечили гарячим і холодним харчуванням.

«Пасажири, які чекали повернення до Києва на зазначених рейсах у зворотному напрямку з Туреччини, частково перевезені в готелі, забезпечені харчуванням і для них буде організований трансфер під новий час вильоту. Авіакомпанія МАУ спільно з туроператорами робить все можливе, щоб пасажири відчували необхідну турботу в нестандартній ситуації та отримали передбачений в таких випадках сервіс», – йдеться в повідомленні.

МАУ зазначає, що в літньому сезоні 2021 року, враховуючи обмежені можливості туристичних перельотів до країн Європи, увага українських туристів сконцентрована на курортах Туреччини.

«Так, для порівняння, в червні 2019 року МАУ здійснила 202 чартерних рейси до Туреччини, у 2020-му – 166, а в червні 2021-го – 505 рейсів. Слід також враховувати нинішнє зростання кількості рейсів до Туреччини та з ряду інших країн — в сукупності такі тенденції й викликали несподівані ускладнення на напрямку», йдеться в повідомленні.

Водночас, як повідомляє прес-служба аеропорту «Бориспіль» в Facebook, сьогодні вдень вдалося вилетіти трьом літакам МАУ.

Мова про рейси PS 5335, PS 5331, PS 6237.

Згідно з інформацією на онлайн-табло, пасажири чотирьох рейсів в Анталію ще чекають вильоту: PS 6233, PS 6317, PS 5333, QU 4407.

Фото: Фейсбук