Маршрут №250 — єдиний у Києві, де можна було розрахуватися банківською картою.

В столичних маршрутках №250 (станція метро «Позняки» – вул. Олени Пчілки) перестали працювати валідатори, які були встановлені восени минулого року. Про це повідомляє «Сьогодні».

Досі це була перша і єдина в Києві приватна маршрутка, де можна було безготівково оплатити проїзд. Однак, представник компанії-перевізника повідомив, що аби доопрацювати систему, її було вирішено відключити на час локдауну (8-24 січня).

«Ми зібрали масив даних по можливим технічним помилкам і поломок. Оскільки запланований локдаун, і пасажиропотік на маршруті впав, ми вирішили за цей час удосконалити систему оплати проїзду – виправити всі помилки і недоліки. Після закінчення локдауна пасажири, які користуються маршрутками, зможуть знову оплачувати проїзд за допомогою банківських карт», – розповіли в компанії.

Також перевізник наголошує, що робити це у звичайний час, коли маршрутом користується багато людей, було б ризиковано.

«…проект експериментальний. Нам потрібно було зрозуміти, як буде працювати обладнання в різних погодних умовах і в режимі постійної вібрації. Крім іншого, ми плануємо встановити наше обладнання, щоб столичні пільговики могли оплачувати проїзд в наших маршрутках «Картою киянина». Технічно ми до цього готові. Потрібно вирішити бюрократичні моменти з міською владою», – пояснив представник компанії.

Нагадаємо, валідатори у маршрутках №250 з’явилися у вересні; пасажири можуть заплатити за проїзд банківською карткою з PayPass, смартфоном з функцією Google Pay або Аpple Pay. Для цього перевізник встановив деяке додаткове обладнаня — зокрема, бортовий комп’ютер, через який водій бачить, скільки людей заплатили за проїзд.

Cьогодні ми писали про те, що додаток Kyiv Smart City більше не працює.

Ф0то: Cьогодні, фб