Протягом липня в місті трапилися 123 аварійних відключення на електромережі.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕКу.

Вказано, що упродовж липня 2022 року “ДТЕК Київські електромережі” повернув світло понад 150 тисячам мешканців Києва, які тимчасово залишилися без електропостачання внаслідок аварійних ситуацій. З початку війни аварійники не припиняли роботу, продовжують підтримувати електромережу міста у належному стані та готувати її до проходження сезону пікових навантажень.

Протягом липня в місті трапилися 123 аварійних відключення на електромережі. Вони виникли внаслідок негоди (сильних поривів вітру, дощу), зношеності обладнання та технологічних порушень (перевантаження, дій третіх осіб тощо).

«ДТЕК – надійний партнер суспільства. В минулому місяці співробітники ДТЕК Київські електромережі повернув світло понад 150 тисячам мешканців міста. Наші співробітники в цілодобовому режимі працюють над тим, щоб електроенергія в домівках киян була завжди, а аварії ліквідовувалися в найкоротші терміни», – прокоментували в ДТЕК.

В компанії зазначають, що наразі в Києві проводять роботи з підготовки електромереж до осінньо-зимового періоду. Фахівці-енергетики планово обслуговують електрообладнання, замінюють застарілі чи зношені елементи, розчищають електролінії від зелених насаджень та виконують оперативні ремонти для того щоб попередити аварії.

Компанія також активно співпрацює зі столичною владою й обслуговуючими компаніями, які опікуються та відповідають за внутрішньобудинкові мережі, щоб будинки киян були готовими до сезону холодів, йдеться в релізі. 

Фото: прес-служба