Як з'ясувалося, продавці фейкових перепусток не були працівниками підприємтсва.

КП «Київтеплоенерго» спростувало інформацію про причетність працівників підприємства до торгівлі в мережі Інтернет фейковими спецперепустками для проїзду у громадському транспорті.

Підприємство з’ясувало, що продавці нелегальних фейкових перепусток не є його працівниками, а перепустки, які пропонують на дошках оголошень в мережі, є минулорічними.

Щоб унеможливити будь-які зловживання, на підприємстві запровадили додаткові заходи для підвищення контролю за використанням спецперепусток. Після завершення карантинних обмежень спецперепустки КП «Київтеплоенерго» підлягають обов’язковому поверненню. Перепустку працівник має повернути персонально.

Відмітимо, на вихідних в мережі активізувалися аферисти, які за 200-250 гривень пропонували придбати, з їхніх слів, абсолютно ідентичний документ.

До слова, КП «Київтеплоенерго» як підприємство критичної інфраструктури 2 квітня отримало спецперепустки для проїзду персоналу в громадському транспорті. Щоб забезпечити перепустками персонал до понеділка, 5 квітня, упродовж суботи та неділі тривало заповнення бланків перепусток і їхнє оформлення згідно зі встановленим порядком.

Нагадаємо, департамент транспортної інфраструктури КМДА звернувся до Головного управління Нацioнальної поліції за фактом продажу в мережі Інтернет спецквитків на проїзд у громадському транспорті.

Фото: facebook