Червень – традиційний місяць для виходу велетенських шпорових черепах до літнього приміщення.

Про це повідомляє прес-служба KyivZoo.

Повідомляється, що африканська пара — Дядя Саша та Матільда, перейшли на свою «фазенду». Після обов’язкового зважування з’ясувалось що 35-річний Дяда Саша додав 7 кг (до 72 кг), а 40-річна Матільда погладшала на 4 кг і має вагу 45 кг.

Нагадаємо, що пара має чотирьох дитинчат. І хоча найбільший з них (Круглик) важить лише 585 гр, а найменша (Цяточка) всього 388 гр вони вже цілком самостійні і живуть окремо від батьків з братиком Мартіном та сестричкою Лолою” — повідомили в закладі.

До виходу черепах ми проростили у вольєрі цілий луг різнотрав’я, яке вони з задоволенням поїдають. У їхньому розпорядженні печера-сховок з інфрачервоними лампами для обігріву та спеціальна «пісочниця» для комфортного відпочинку” — розповіли в зоопарку.

Шпорові черепахи – рослиноїдні. Вони харчуються травою, сіном, овочами та фруктами. А особливий смаколик – гібіскус — в зоопарку вирощують самі. І пригощають черепашок гілочками цілорічно.

В KyivZoo кажуть, що колекція шпорових черепах з початку весни стала більшою. Із розбитого рашиською ордою приватного зоопарку в Ясногородці було врятовано 17 молодих черепашок: вісім середніх, віком до 7 років та вагою 5-7 кг (їх можна побачити на Острові звірів), і дев’ять маленьких – віком до 1 року і вагою до 150 гр (наразі експонуються у павільйоні “Пустеля”).

Фото: Фейсбук