У «звичайні» роки вони тривають сім днів.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує закладам загальної середньої освіти Київщини встановити канікули з 15 по 30 жовтня цього року. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Причина — погіршення епідеміологічної ситуації. Крім того, за словами Володіна, після канікул можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідемічної ситуації.

Навчальним закладам Київщини рекомендували на тиждень подовжити осінні канікули На тлі погіршення епідеміологічної…

Опубліковано Київська обласна державна адміністрація Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

 

«Закладам професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року перейти на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків. Безумовно, окрім сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, та тих, хто поєднує навчання з роботою», — повідомив чиновник.

При цьому Володін додав, що заклади дошкільної освіти Київської області працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та головного державного санітарного лікаря.

Нагадаємо, у вівторок на засіданні уряду було ухвалене рішення про подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Було вдвічі збільшено цільові показники охоплення тестуванням (з 24 на 100 тисяч населення до 48 на 100 тисяч); ввдено обмеження щодо роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування після 22:00 а також відвідування масових заходів. Усім школам рекомендовано проведення канікул з 15 по 30 жовтня, з подальшим переходом на дистанційне навчання. Іншим закладам освіти рекомендовано перейти на дистанційне навчання одразу. 

Раніше ми повідомляли про те, що лікарні Київщини заповнені хворими з коронавірусом на 56,7%, майже 600 пацієнтів — з ускладненнями.

Фото: фейсбук