Жінці було лише 53 роки.

У лікарні міста Боярка, що в Київської області, від серцевого нападу померла місцева жителька Світлана Гончар. Спочатку до жінки відмовилась приїжджати швидка, а потім у лікарні їй також відмовили в допомозі, повідомляє hromadske.

Родичі померлої кажуть, що її здоров’я погіршилося кілька днів тому; але швидка допомога не приїхала до неї на виклик. Пізніше жінку привезли до лікарні у важкому стані, але й там їй відмовили у госпіталізації. В результаті 53-річна Світлана Гончар померла біля відділення реанімації.

Судячи зі слів близьких, лікарі відмовилися приймати Світлану через те, що лікувальний заклад раніше перепрофілювали для хворих на COVID-19.

«Якщо б її навіть у неділю прийняли лікарі, навіть у реанімацію, навіть на підлогу, моя мама була б жива» — розповідає донька Світлани Гончар.

Зауважимо, що у багатьох містечках Київщини міські лікарні перепрофілювали для хворих на коронавірус, і людям з іншими хворобами потрібно їхати в лікарні в сусідні міста (ті, які не перепрофілювали). Часто для цього слід подолати відстань у кілька десятків кілометрів.

Напередодні киянка, якій діагностували COVID-19, розповіла про свої поневіряння «гарячими лініями».

Фото: скріншот