Зокрема, парки відкриють у Броварах, Коцюбинському та Свято-Петрівському.

На території Київщини планують створити «активні» парки майже в усіх громадах. Більше 30 вже готові до відкриття, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

За його словами, перші такі парки почнуть функціонувати в регіоні найближчими днями.

«… реалізуємо в області соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», який також ініціював Глава держави Володимир Зеленський. Завдяки цьому в громадах області з’являться сучасні місця для масового активного відпочинку. Розташовуватимуться вони в парках, скверах або ж на спортивних майданчиках», – пояснив чиновник.

З його слів, упродовж найближчих днів на Київщині планується відкриття перших «активних» парків: у місті Бровари – у парку «Перемога», у селищі Коцюбинське – у зоні житлового комплексу «Атлант 2», а в селі Свято-Петрівське Білогородської громади – у місцевому парку.

Кожний з парків буде облаштований комплектом спортивного обладнання: лавка, шведська стінка, три різнорівневі турніки, два бруса та шість стендів із QR-кодами. Активувавши їх за допомогою мобільного телефону, бажаючі зможуть отримати доступ до спеціального додатку «Віртуальний тренер».

Фото: Фейсбук