Її діяльність направлена на підвищення рівня культурної обізнаності та розвиток культурних проектів.

З метою вирішення та реалізації питань культури та туристичної дестинації у Київській міській раді сьогодні розпочала роботу постійна комісія з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму і суспільних комунікацій. Про це повідомляє сайт Київради.

Постійна комісія створена шляхом об’єднання постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій та постійної комісії з питань охорони культурної спадщини. Голова постійної комісії – Вікторія Муха, заступниця голови – Олеся Самолудченко, секретар – Володимир Андрусишин.

За словами депутатки Київської міської ради, голови комісії Вікторії Мухи, діяльність направлена на підвищення рівня культурної обізнаності та розвиток культурних проектів, збереження пам’яток культурної спадщини та туристичної промоції столиці.

«Культура – це сукупність матеріального і духовного надбання української нації, яке передавалося від покоління до покоління. Культурна спадщина включає всі види мистецтва, культурні цінності, освіту та показує рівень розвитку громади. З метою розв’язання проблем національно-культурного розвитку, збереження національно-культурної спадщини та розв’язання питань, пов’язаних з діяльністю та розвитком закладів культури, театрів, виставкових центрів, музеїв, а також реалізацію культурно-мистецьких проєктів було створено профільну комісію», – зазначила Муха.

Нагадаємо, у столиці створять Київський центр розвитку туризму.

Фото: Фейсбук