Депутати також хочуть заборонити реконструкцію зі зміною існуючих геометричних параметрів будівель.

Голова фракції «Голос» у Київраді Григорій Маленко хоче ініціювати запровадження мораторію на будівництво в межах центральної планувальної зони міста Києва.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, депутат пропонує тимчасово заборонити нове будівництво та реконструкцію зі зміною існуючих геометричних параметрів будівель у центрі міста.

«Таким чином буде неможливо будувати чергову двадцятип’ятиповерхівку під виглядом реконструкції історичної будівлі», – йдеться в дописі.

Проте мораторій не буде поширюватися на:

  • проведення реконструкції, реставрації, капітального ремонту існуючих будівель і споруд в межах існуючих геометричних параметрів будівель;
  • будівництво та реконструкцію об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури;
  • будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури (будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, громадських вбиралень).

Заборону пропонують ввести тимчасово, а саме до затвердження нового Генерального плану та плану зонування території міста Києва.

До слова, ініціативу попередньо підтримали депутати Володимир Бондаренко та Євгенія Кулеба, а секретаріат фракції вже підготував базовий текст відповідного проекту рішення.

Нагадаємо, днями біля вокзалу у Києві знесли 120-річний «Будинок Уткіна» під будівництво апартаментів.

Фото: facebook