Контрольне зняття показників лічильників проводять, аби уникнути плутанини в нарахуваннях при великій різниці лічильників.

Про це повідомляє «Київводоканал» в Facebook.

Зазначається, що контрольне знімання показників квартирних лічильників проводять, аби з’ясувати чому між показниками загальнобудинкового лічильника та сумою показників усіх квартирних приладів обліку утворюється велика різниця.

У такому разі на під’їзді будинку заздалегідь розміщують відповідне оголошення, де вказано в який день і в який часовий проміжок контролери здійснюватимуть контрольне зняття показників.

Мешканці будинку можуть надіслати фотографії лічильників на електронну пошту чи Скайп до будь-якого з Центрів, якщо з’явилося оголошення про контрольне зняття показників, але не немає бажання особисто контактувати з контролером або в цей час нікого не буде вдома.

Відправляючи фото, обов`язково треба вказати адресу та контактний номер телефону.

До слова, мешканці будинку можуть надіслати фотографії лічильників на електронну пошту чи Скайп до будь-якого з Центрів, якщо з’явилося оголошення про контрольне зняття показників, але не немає бажання особисто контактувати з контролером або в цей час нікого не буде вдома.

Відправляючи фото, обов`язково треба вказати адресу та контактний номер телефону.

Нагадаємо, кияни можуть онлайн замовити розпломбування лічильників.

Фото: unspash