Компанія пропонує клієнтам ціну газу 8,70 грн за куб. м на умовах річного тарифу.

Про такий тариф компанія повідомила на своєму сайті.

Як зазначається, оприлюднили таку ціну в умовах, коли не має угоди про купівлю-продаж природного газу між ДП “КиївГазЕнерджи” та ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”, хоча усі необхідні документи направил ще у квітні й досі чекають на їх погодження.

“Через це газопостачання киян здійснюється за рахунок газу, який “КиївГазЕнерджи” закуповує на відкритому газовому ринку. На сьогодні ціни, які пропонує ринок, є суттєво вищими, ніж 8700 грн за тисячу кубометрів” – пояснює оператор газу.

До слова, відповідно до постанови № 572 від 07.04.2021 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 травня 2021 року усі побутові споживачі блакитного палива в Україні автоматично приєднані до так званих річних газових тарифів. Впродовж року постачальники не мають права змінювати ціну, крім як у бік зменшення.

Нагадаємо, із 20 травня припиняється обов’язок НАК «Нафтогаз» постачати підприємствам теплопостачання природний газ за режимом «покладення спеціальних обов’язків».

Фото: facebook