Сьогодні в місті різко погіршилася погода.

У Києві сьогодні вдень різко виросли ціни на послуги таксі. Причиною цього стало те, що в місті погіршилися погодні умови, повідомляє «РБК-Україна».

Видання зазначає, що пасажирам, крім додаткових грошових витрат, варто також бути готовими стояти у заторах, які знову ж таки виникли через грозову зливу з градом і шквальним вітром. Така картина, зокрема, спостерігається на Подолі.

Так, від мікрорайону Виноградар до Контрактової площі на Подолі Bolt просить майже 300 гривень, Uber від 230 до 270 гривень, інші оператори теж просять близько 260 гривень.

Від Контрактової площі в Шевченківському районі до автостанції Видубичі (Залізничне шосе) в Голосіївському районі стандартні поїздки в таксі тепер можуть обійтися у 255 гривень. При цьому Bolt за шлях з Теремків до Подолу пропонує клієнтам вартість у 475 гривень.

Крім Подолу, сьогодні через затори ускладнено рух транспорту в центрі на Золотих воротах, на Хрещатику, на Липках, а також в інших районах: на проспекті Перемоги, проспекті Степана Бандери, вулиці Антоновича, Великій Окружній дорозі, Видубичах.

Тим часом, у частини столичних маршруток здорожчала вартість проїзду.

Фото: Фейсбук