Столична влада розповіла, коли в Києві почнеться підготовка до опалювального сезону, який може бути найскладнішим за всі часи незалежності України.

Про це в інтерв’ю 24 каналу розповів заступник голови КМДА Дмитро Пантєлєєв.

“Як і зазвичай, опалювальний сезон у Києві розпочинатиметься в залежності від погодних умов. Тобто тоді, коли середньодобова температура повітря протягом трьох діб буде нижчою за +8 градусів за Цельсієм і з урахуванням подальшого прогнозу”, – повідомив він.

Водночас чиновник зауважив, що цьогоріч доцільніше буде використовувати гнучкий підхід. Мова йде про запуск тепла до осель. Це дозволить дарма не спалювати блакитне паливо, особливо – у дні, коли на вулицях ще досить тепло. З іншого боку, потрібно буде зважати на погодні умови.

Якщо вже надто зволікати з запуском опалення, то складно буде уникнути проблем. Передовсім мовиться про техногенні наслідки. І це Пантелеєв не згадує вже про здоров’я та комфорт киян. Ці два чинники, цитуючи заступника глави КМДА, “стоять на першому місці”.

Тож за його думкою, вирішальним чинником, який впливатиме на запуск опалення в оселях киян, стануть саме погодні умови. Значне та тривале зниження температури за вікном стане причиною запуску обігріву.

Фото: відкриті джерела