Зібрані кошти підуть на підтримку залізничників та їх сімей, які постраждали внаслідок війни.

В Києві пройде День пам’яті героїв “Укрзалізниці” під назвою “Залізна воля”, в рамках якого відбудеться турнір футбольних команд компанії. У турнірі гратимуть футбольні клуби структурних підрозділів компанії, повідомляє прес-служба УЗ.

Програма меморіального заходу передбачає футбольний турнір пам’яті героїв, виставку, присвячену героїчному внеску “Укрзалізниці” в боротьбу з російськими загарбниками, благодійний концерт та аукціон задля допомоги на підтримку родин героїв.

Також під час заходу буде презентована платформа “Залізна родина” для збору коштів на підтримку залізничників та їх сімей, які постраждали внаслідок війни.

У концерті візьмуть участь оперна співачка Людмила Монастирська, відомі українські виконавці: хіп-хоп бенд ТНМК та електрофолькгурт ONUKA.

Дата проведення заходу — 29 липня.

Початок урочистих заходів на честь вшанування пам’яті героїв — 15:00, початок футбольного турніру — 09:00.

Місце проведення: стадіон «Локомотив» (м. Київ, пров. Стадіонний, 10/2).

На жаль, у результаті бойових дій було зруйновано не лише сотні кілометрів залізничних колій, десятки мостів та вокзалів, пошкоджено рухомий склад. Було зруйновано та обірвано життя багатьох залізничників — наших колег. Так, від початку війни близько 1 тис. працівників Укрзалізниці загинуло під час участі в бойових діях. Ще 200 залізничників загинуло і 315 поранено при виконанні своїх робочих обов’язків, спробах врятуватися від обстрілів та від тортур на окупованій росією території“, – зазначили в УЗ.

Фото: Фейсбук